Cennik

Cennik wykonania stron www oraz innych usług. Wszystkie podane ceny są cenami netto, poniższy cennik nie stanowi oferty według art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

Dlaczego My?

1. Nowoczesny i przejrzysty wygląd każdej strony

Dbamy o to by każda z naszych stron była unikalna i niepowtarzalna. Tworzymy strony dopasowane do potrzeb Klienta – jego marki i oferty produktowej. Mamy na uwadze wskazówki zleceniodawcy, dokonujemy wszelkich starań, by był usatysfakcjonowany z współpracy z nami. Opieramy się na najnowszych technologiach, wzbogacamy strony o nowe techniki, tak by osoby, które je odwiedzają, zachęcone estetyką i przejrzystością oferty stawały się Klientami.

2. Efektywne pozycjonowanie

Wykorzystujemy wiedzę o mechanizmach funkcjonowania wyszukiwarek, nowych algorytmach jakie zostają wprowadzane, by ustanowić stronę naszych Klientów na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Wiemy jakie metody będą odpowiednie by skutecznie rozreklamować i wypromować daną ofertę. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, tak by osoba szukająca produktu przez internet trafiała docelowo na stronę naszego Klienta.

3. Pomoc i wprowadzanie zmian na stronie

Dbamy o swoich Klientów i na bieżąco kontrolujemy pozycję i efektywność strony. Optymalizujemy ją, tak by wyświetlała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Wprowadzamy zmiany na prośbę Klienta i rozwiązujemy problemy, które są czasem nieuniknione i się pojawiają. Pokazujemy Klientom jak wprowadzać nowe produkty i szkolimy ich z obsługi swojej własnej strony. Rozwijamy nasze umiejętności i ciągle wzbogacamy naszą wiedzą o różne nowinki techniczne, tak by wykonywać swoją pracę jak najlepiej i aby czerpać satysfakcję z zadowolenia Klientów.

4. Opłaty tylko za efektywność

Pobieramy opłaty od naszych Klientów tylko i wyłącznie wtedy kiedy nasza praca przynosi zamierzone efekty i wyniki wyszukiwania strony są wysokie. Nie ma żadnych ukrytych kosztów. Jesteśmy rzetelni i profesjonalnie wykonujemy swoją pracę. Pozycjonowanie strony zajmuje trochę czasu, jednak staramy się by tego efekty pojawiły się w jak najszybciej możliwym czasie.

Nasi Klienci

100%

100 % zadowolonych Klientów daje nam ogromne poczucie satysfakcji i duży bagaż doświadczeń.
I Ty możesz stać się naszym zadowolonym Klientem i rozwinąć z nami swoją firmę w internecie.

Stwórz z nami swoją stronę internetową, sklep internetowy, portale, blogi.

Pomożemy Ci utrzymać stronę na jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce.

shadow