Pozycjonowanie stron internetowych

Pomagamy Twojej firmie zdobywać szczyt.
Zgodnie z zasadami Google.

Pozycjonowanie nie jest prostą rzeczą

W dzisiejszych czasach zrobienie strony internetowej nie jest wielkim problemem. Przy użyciu odpowiednich narzędzi, praktycznie każdy jest w stanie stworzyć prostą i ładnie wyglądającą witrynę internetową. Jednak jej popularność w sieci to już zupełnie inna sprawa. Nawet najlepiej wyglądająca strona internetowa, która przedstawia najbardziej korzystną ofertę, na nic się nie zda, jeżeli Internauta nie wie o jej istnieniu. Każdego dnia w sieci pojawiają się tysiące nowych stron internetowych, które systematycznie powiększają, i tak już przecież ogromne, zasoby Internetu. Co zatem zrobić, aby to nasza witryna była widoczna w tym informacyjnym gąszczu? Odpowiedź nasuwa się sama – należy ją odpowiednio rozreklamować i wypromować.

Coraz więcej osób szuka produktów przez internet

Wyobraźmy sobie potencjalnego klienta, który korzysta z Internetu. Chce on kupić produkt, który akurat produkuje nasza firma.

Otwiera przeglądarkę internetową i… No właśnie co robi? Najprawdopodobniej, jeśli nie jest jeszcze zdecydowany, wpisuje nazwę produktu/usługi, której poszukuje w wyszukiwarce internetowej. Cierpliwość większości Internautów jest niewielka.

Chcą oni uzyskać interesujące ich informacje jak najszybciej, dlatego przejrzą oni tylko te witryny, które znalazły się wysoko na liście wyników. Postępują oni według zasady: jeśli strona znalazła się na pierwszym miejscu, to firma musi być godna zaufania. Zestaw środków i metod stosowanych w celu wypromowania konkretnego adresu strony internetowej nazywa się pozycjonowaniem. Jeśli weźmie się pod uwagę stosunek zysków do poniesionych kosztów to jest to najkorzystniejsza i najbardziej efektywna metoda promocji witryny w sieci.

Twoja strona w internecie

Im wyżej, tym lepiej

W pozycjonowaniu chodzi o to, żeby wykorzystując wiedzę o mechanizmach funkcjonowania danej wyszukiwarki, wyprowadzić stronę na jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania uzyskiwanych dla określonego słowa kluczowego. Praktyka wykazuje, ze właśnie miejsce zajmowane w wynikach wyszukiwania ma ogromne znaczenie dla popularności witryny (wyjątkiem tutaj mogą być portale, których adresy większość Internautów zna bez potrzeby ich wyszukiwania). Ma to szczególnie istotne znaczenie dla stron komercyjnych, gdzie każdy odwiedzający jest potencjalnym klientem. Dla pozyskania kupujących, niezwykle istotny jest właściwy dobór słów kluczowych pod które serwis zostanie zoptymalizowany. Wybór odpowiednich fraz sprawi, że na Twoją stronę internetową trafią ludzie zainteresowani właśnie Twoją branżą. Prawdopodobieństwo, że tego typu potencjalni klienci zmienią się w kupujących jest więc niezwykle wysokie.

Pozycjonowanie stron internetowych jest kluczem do sukcesu firmy w internecie, jeżeli oferta firmy znajduje się na pierwszej stronie w Google można mieć pewność, że poza tym że jej właściciel ma na pewno bardzo wielu klientów, musi również korzystać z usług firmy pozycjonerskiej.

Od momentu kiedy ludzie zaczęli poszukiwać usług i produktów w internecie, rozpoczęła się walka o pozyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych, ponieważ wiąże się to z bardzo sporymi zyskami dla firm których strony internetowe są na wysokich pozycjach w Google.

Badania przeprowadzone na użytkownikach internetu dowodzą że ponad 90% osób korzysta przede wszystkim z wyszukiwarek internetowych, by znaleźć interesujące ich usługi lub produkty. To dowód na to że firmowa strona internetowa musi być widoczna WYSOKO w popularnych wyszukiwarkach internetowych – to gwarancja sukcesu.

Pozycjonowanie stron www
Pomagamy Twojej firmie zdobywać nowych klientów

Pozycjonowanie firmowej strony internetowej trzeba zlecić profesjonalnej firmie pozycjonerskiej. Taka decyzja daje gwarancje, że Państwa strona internetowa będzie znajdowała się na wysokich pozycjach i tam pozostanie! Nasza firma specjalizuje się w pozycjonowaniu stron internetowych, gwarantujemy Naszym Klientom wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych, dzięki czemu jedyne o co pozostaje się martwić to jak rozwijać firmę by sprostać potrzebom rynku i wielu nowych klientów.

Dajemy gwarancję na piśmie, że uda nam sie wypozycjonować Państwa stronę internetową – czy nasza konkurencja też się pod tym podpisuje?

Nasi klienci nie płacą ani złotówki przy rozpoczęciu kampanii, płatność odbywa się po wypozycjonowaniu strony internetowej a suma płatności zależna jest od pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania – przy czym płacą Państwo tylko za pierwszą stronę! Zazwyczaj nie pobieramy opłat z góry, koszt pozycjonowania nie obejmuje kosztu Audytu SEO oraz optymalizacji strony internetowej.

Jak pracujemy
Zaczynamy od podstaw

Audyt SEO
Badamy Twoją stronę.

Podstawą do dalszej pracy jest przeprowadzenie dogłębnej analizy strony internetowej pod względem najważniejszych czynników mających wpływ na jej pozycje w wyszukiwarkach.

Dobór słów kluczowych
Sprawdzamy czego szukają Twoi klienci.

Podstawą do pozycjonowania jest odpowiedni dobór słów kluczowych, po to aby zyskać jak największą ilość klientów.

Optymalizacja
Optymalizacja treści to podstawa.

Treść strony internetowej musi być zoptymalizowana dla wyszukiwarek internetowych. To jest niezbędny element pozycjonowania strony internetowej.

Pozycjonowanie stron
Co trzeba wiedzieć:

Specjalizujemy się także w tworzeniu reklam Google Adwords.


Kampanie Google AdWords

Pozycjonujemy także w Warszawie
Dowiedz się więcej