Strony CMS Rzeszów

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizowac kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Tanie strony www
Strony CMS
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Reklama Google Adwords

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

Dla przeciętnego Internauty kod strony internetowej jest raczej mało czytelny. To tak, jakby ktoś dał nam artykuł w obcym języku, którego nie rozumiemy. Wprowadzanie zmian w tego typu tekście jest trudne, dlatego też wielu użytkowników samodzielna aktualizacja witryny jest zajęciem żmudnym i czasochłonnym. W dodatku w razie niezamierzonej pomyłki, np.: gdy skasowany zostanie niezbędny fragment kodu, może się okazać, że strona w ogóle się nie wyświetli w przeglądarce internetowej. Rozwiązaniem tych problemów jest system zarządzania treścią, czyli CMS (ang. Content Management System), którego konstrukcja jest oparta o bazy danych. Został on stworzony, aby ułatwić wprowadzanie zmian zarówno w warstwie tekstowej, jak i graficznej. Oba poziomy można edytować w sposób niezależny od siebie. Gdy np.: zmieniamy tło strony, artykuły na niej zamieszczone, pozostają nienaruszone.

Jeśli strona posiada system CMS, to wszelkich modyfikacji można dokonywać z poziomu przeglądarki internetowej po zalogowaniu się do specjalnego panelu administracyjnego. Został on tak zaprojektowany, żeby przeciętny użytkownik komputera, po zapoznaniu się z podstawowymi funkcjami, nie miał problemu w poruszaniu się po aplikacji. Przykładowo, do wprowadzania zmian w treści służy edytor, który łudząco przypomina zwykłe edytory tekstu.

CMS daje duże możliwości w zakresie rozbudowy strony. Programiści ciągle pracują nad różnego rodzaju dodatkami, które następnie można znaleźć i pobrać z sieci – bezpłatnie lub za niewielką opłatą. Jest ich zbyt wiele, aby w tym miejscu opisać je wszystkie. Instalacja każdego z nich, poszerza możliwości danego systemu.

Praca programisty nad stroną, która wykorzystuje technologię CMS, jest bardziej czasochłonna i skomplikowana. Jednakże w niektórych przypadkach jest to najlepszy z dostępnych sposobów. Rozwiązanie to szczególnie polecamy dla witryn, które są często aktualizowane. Jego zastosowanie, dzięki łatwości obsługi, zaoszczędza mnóstwo czasu.

Strony internetowe, które posiadają system CMS i znajdują się w naszej ofercie, opieramy na sprawdzonych rozwiązaniach. Dlatego też nasza firma stosuje: Joomla!, Drupal oraz WordPress, które zyskały uznanie zarówno wśród użytkowników, jak również wśród programistów. Są one proste w obsłudze, a dzięki dostępnym w sieci rozszerzeniom, można szybko dodać nowe funkcje. Możliwości w tym względzie są praktycznie nieograniczone.

Nasza firma świadczy swoje usługi m.in. na terytorium Rzeszowa i okolic. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego projekt witryny dostosujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Mamy do zaproponowania strony internetowe zarówno z prostymi, jak i rozbudowanymi systemami CMS. W wersji podstawowej możliwa jest edycja tekstów oraz dodawanie i usuwanie plików graficznych.

Po zapoznaniu się z podstawowymi funkcjami, obsługa każdego systemu CMS nie powinna być dla Ciebie żadnym problemem. Aby ułatwić Ci to zadanie, dla każdego naszego klienta przygotowaliśmy kurs na płytach CD.