Strony CMS Warszawa

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizowac kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Warszawy
Strony www i reklama internetowa

Tanie strony www
Strony CMS
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Reklama Google Adwords

Sam zarządzasz treścią na swojej stronie www
Zdecyduj już dziś!

CMS jest to aplikacja internetowa, która pozwala na stworzenie strony internetowej, a następnie zarządzanie jej treścią w przystępny dla przeciętnego użytkownika sposób. Sam skrót pochodzi z angielskiego (Content Management System) i oznacza system zarządzania treścią. Aplikacje te funkcjonują w oparciu o bazy danych. Jest to niezwykle wygodne, gdyż pozwala na oddzielenie zestawów różnych informacji i łatwiejszą edycję strony.

Dużym plusem serwisów powstałych w oparciu o technologię CMS jest możliwość oddzielnej edycji elementów graficznych i tekstowych. Zmiana tła nie powoduje utraty zamieszczonych na stronie artykułów. W związku z tym aktualizacje grafiki i treści mogą być przeprowadzane niezależnie od siebie.

CMS daje nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia stron internetowych. Wykorzystując tą technologię można stworzyć rozbudowany serwis dla wielkiej firmy, albo prostą stronę na potrzeby prywatne. W oparciu o tego typu systemy powstają również sklepy internetowe. Wachlarz dostępnych możliwości jest bardzo duży. W zależności od wymagań klienta, strona może pozwalać tylko na edytowanie zamieszczonych treści, zdjęć oraz dodawania nowych lub zawierać szereg innych opcji. W zależności od stopnia złożoności i ilości dodatkowych funkcji, koszt takiej witryny może być różny.

Nie masz pojęcia o programowaniu? Gubisz się w znacznikach HTML? W przypadku strony z CMS, nie ma to większego znaczenia. Jedną z głównych przyczyn jego powstania było właśnie ułatwienie obsługi. Wszystkie czynności zarządzające treścią i wyglądem strony możemy wykonać z poziomu przeglądarki internetowej. Służy do tego specjalny panel administracyjny. do którego dostęp zabezpieczony jest loginem i hasłem. Układ samego panelu sprawia, że obsługa witryny staje się bardzo intuicyjna. Wiele rzeczy można wykonać jedynie klikając myszką. Dodawanie nowych artykułów na stronę również jest niezwykle proste. Jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z edytora tekstu, to nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu.

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych opartych o technologię CMS dla firm i instytucji z rejonu Warszawy. Rozwiązanie, które w tym względzie stosujemy należą do najlepiej znanych na świecie: Joomla!, Drupal oraz WordPress. Systemy te są popularne nie tylko wśród użytkowników, ale także programistów, którzy ciągle pracują nad ich doskonaleniem.

W sieci można znaleźć wiele interesujących wtyczek i dodatków, które pozwalają na łatwą rozbudowę funkcjonalności Twojej strony www. Nie starczyło by tutaj miejsca, żeby chociażby wymienić je wszystkie. Niektóre z rozszerzeń można bezpłatnie pobrać z zasobów Internetu, za inne trzeba zapłacić niewielką kwotę. Każda witryna może być, więc bez problemu rozbudowywana o nowe możliwości.

Stworzone przez nas strony internetowe z systemem zarządzania treścią są niezwykle proste i przyjemne w obsłudze. Możesz się sam o tym przekonać. Naszym klientom dajemy dostęp do kursów on-line, które przeprowadzą Cię przez tajniki CMS.