Strony www Rzeszów - Tworzenie stron internetowych

Marketing internetowy
Pomagamy Twojej firmie zdobywać klientów

Specjalizujemy się w marketingu internetowym, wiemy jak zdobywać klientów dla Twojej firmy, jesteśmy w stanie zrealizowac kampanie reklamową w internecie na terenie całego świata.

Nasza oferta dla Rzeszowa
Strony www i reklama internetowa

Tanie strony www
Strony CMS
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie
Reklama Google Adwords

Tworzenie stron internetowych Rzeszów

Posiadanie przez przedsiębiorstwo strony internetowej to szansa na rozwój. Możliwe staje się zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców. Obecność w Internecie wcale nie musi oznaczać serwisu z dużą ilością podstron. Zwykła, ale ładnie wyglądająca strona internetowa, która zawiera najistotniejsze informacje odnośnie Twojej firmy, także świetnie może spełnić swoją rolę. Najważniejsze jest, żeby klient mógł zapoznać się z produktami/usługami przez Ciebie oferowanymi oraz informacjami kontaktowymi. Takie właśnie są tworzone przez nas, na bazie systemu WordPress, witryny internetowe. Nasza firma, która zajmuje się dostarczaniem usług w zakresie marketingu internetowego m.in. na terenie Rzeszowa i okolic. Propozycję naszą sporządziliśmy specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują niedrogiej strony, gdzie mogłyby zwięźle przedstawić swoją ofertę potencjalnym klientom.

Twoja witryna będzie gotowa w przeciągu 14 dni. Wystarczy, że dostarczysz nam materiały odnośnie swojej działalności, branży oraz opisy znajdujących się w Twojej ofercie produktów/usług. Projekt strony zostanie wykonany w oparciu o specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb szablon (skórkę). Dzięki zastosowaniu gotowego rozwiązania możemy przyspieszyć termin realizacji, a Ty zaoszczędzisz na projekcie graficznym. Strona będzie składała się z kilku podstawowych podstron, jak: Firma, Kontakt, Oferta i ewentualnie Galeria (w takim wypadku będziemy potrzebowali również zdjęć). Opisy poszczególnych kategorii produktów/usług zostaną umieszczone w oddzielnych zakładkach, co ma duże znaczenie dla późniejszego pozycjonowania witryny.

WordPress jest systemem zarządzania treścią, który został napisany w języku PHP, a jego funkcjonowanie zostało oparte na bazach danych MySQL. Jego głównym zadaniem jest ułatwienie obsługi witryny w zakresie znajdujących się na niej tekstów i warstwy graficznej. Z tego też względu często wykorzystywany jest przy tworzeniu blogów, gdzie użytkownicy często dokonują aktualizacji. Jednak na bazie tej technologii powstają również wszelkiego typu inne strony internetowe. W sieci można znaleźć całe mnóstwo rozszerzeń, których instalacja umożliwia rozbudowę witryny o dodatkowe funkcje.

Całkowity koszt stworzenia przez naszą firmę strony internetowej z systemem WordPress to 900 zł. W cenę, oprócz samej witryny, wliczone są także:

– hosting oraz domena (po upływie 1 roku, cena za hosting wynosi – 100 zł. + VAT, cena za domenę również będzie wynosić 100 zł. + VAT),
– adres poczty elektronicznej,
– dodamy Twoją witrynę do wyszukiwarki i map Google, czyli najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarki (korzysta z niej ponad 90% użytkowników),

Dla klientów, którzy skorzystają z naszych usług mamy również specjalną, atrakcyjną ofertę w zakresie pozycjonowania. Już czas, żebyś Ty też zaistniała w Internecie.